Karmienie pupila: wybierz idealną miskę dla psa

Pies to członek rodziny. Dbasz o niego, troszczysz się, chcesz mu zapewnić zdrowie, komfort i bezpieczeństwo. Szukasz najlepszych rozwiązań w zakresie karmienia, higieny, rozrywki oraz wychowania. Robisz to, bo go kochasz. To zrozumiałe, że chcesz, aby jego miska była wygodna w użyciu, ale też nie wpływała na jakość i smak podawanej w niej karmy. Jaką miskę najlepiej wybrać?
Karmienie pupila wybierz idealna miske dla psa

Szklana miska dla psa – i dużego i małego

Szklana miska to najlepsza alternatywa dla plastiku i metalu. Przede wszystkim, szkło nie wpływa na smak karmy (niezależnie czy suchej, czy mokrej) ani wody. Dodatkowo, jedzeniu z takiej miski nie towarzyszą żadne dźwięki, co ma miejsce, np. przy używaniu misek metalowych. Jest to istotne, ponieważ niektóre psy są bardzo wrażliwe i wszelkie odgłosy, które towarzyszą im podczas jedzenia, po prostu jest odstraszają i wywołują niepotrzebny stres. Szklane miski są cięższe, a więc pozostają w tym samym miejscu – trudniej jest je przesunąć lub przewrócić, co zdarza się w wypadku większych psów lub tych bardzo ruchliwych. Ważną cechą jest również to, że szklaną miskę dużo łatwiej utrzymać w czystości. Karma nie wchodzi w interakcje ze szkłem, dzięki czemu miska przez bardzo długi czas wygląda tak, jakby była nowa.

Zobacz też:  Bez jakich akcesoriów dla zwierząt nie obędzie się żaden właściciel

Miski Animal Island – komfort jedzenia dla Twojego psa

Animal Island, z troski o zwierzęta, stworzył serię szklanych misek dla psa. Miski są ręcznie wykonane i posiadają międzynarodowy atest Food Contact. Oznacza to, że są w pełni bezpieczne dla zdrowia zwierząt. Co je charakteryzuje?

Ekologiczne materiały

Każda miska dla psa wykonana jest z wysokiej jakości szkła, pochodzącego z recyklingu. Posiada zdobienie, które wykonane jest za pomocą farb organicznych. Również opakowanie, w które pakowana jest miska, wyprodukowane jest z materiałów, które w pełni nadają się do recyklingu.

Drewniana, antypoślizgowa podstawa

Podstawa miski dla psa wykonana jest z litego drewna bukowego. Posiada antypoślizgowy spód, żeby jeszcze bardziej zwiększyć stabilność szklanego naczynia. Drewno jest w pełni naturalne, dlatego każda podstawka różni się od siebie, uwypuklając oryginalny rysunek drewna.

Rozmiar dostosowany do wielkości psa

Szklane miski dla psa Animal Island produkowane są w kilku rozmiarach i kolorach. Wybierając miskę, pamiętaj, aby dobrać rozmiar odpowiednio do wielkości psa. Jest to ważne, by Twój pupil bez problemu mógł zjeść przygotowany dla niego posiłek. Przykładowo, miska o średnicy 21 cm sprawdzi się dla psów o średniej wielkości. 

Zobacz też:  Jak powinna wyglądać dieta kota?

Sucha karma dla psa – czy do niej szklana miska również się sprawdzi?

Oczywiście, tak! Szklana miska idealnie sprawdzi się do podawania w niej zarówno suchej karmy dla psa, jak i jej mokrego odpowiednika. Posiada atut, który jest szczególnie ważny nie tylko dla psów, ale również dla wrażliwych na dźwięki domowników. Nasypywanie suchej karmy wiąże się bowiem ze specyficznym hałasem, który jest szczególnie drażniący o poranku. Nasypywanie karmy do szklanej miski odbywa się w ciszy i z pewnością nie obudzi pozostałych domowników. Szklaną miskę łatwo jest umyć i nie powstają na niej zarysowania powstałe od drobinek suchego pokarmu. Animal Island jest również producentem suchej karmy dla psa, które jest w pełni zbilansowana i zawiera ok. 60% składników pochodzenia zwierzęcego. Karma doskonale sprawdzi się w pakiecie ze szklaną miską. 

Szklana miska Animal Island – komfort i bezpieczeństwo dla psa

Szklana miska dla psa to dobry wybór, niezależnie od rasy i wieku pupila. Karma, która jest w niej podawana, pozostaje tak samo smaczna i wartościowa, w dodatkowo jedzenie ze szklanej miski jest dla psów dużo łatwiejsze. Szklana miska Animal Island to ekologiczne i higieniczne rozwiązanie. To wybór, który zapewni Twojemu pupilowi najwygodniejsze i najzdrowsze warunki do jedzenia.

Zobacz też:  Lękliwy pies – rozpoznanie i leczenie stanów lękowych u psa

Materiał promocyjny.Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Zobacz też