Marcin Konieczny

Jestem doświadczonym trenerem psów. Przez wiele lat pracy w tej dziedzinie zdobyłem bogate doświadczenie w szkoleniu psów różnych ras i charakterów. Moja wiedza i umiejętności pozwalają mi pomagać właścicielom psów w budowaniu mocnych więzi, uczeniu posłuszeństwa oraz rozwiązywaniu problemów behawioralnych. Jestem dumny z możliwości wspierania ludzi i ich pupili w drodze do harmonijnej relacji i wzajemnego zrozumienia.
Karma Superior Care White Dogs Junior – zatroszcz sie o biala siersc pupila juz na etapie jego wzrostu

Karma Superior Care White Dogs Junior – zatroszcz się o białą sierść pupila już na etapie jego wzrostu

Żywienie ma ogromny wpływ na zdrowie i kondycję psa. Dlatego też już na etapie wzrostu pupila należy zwrócić uwagę na rodzaj serwowanego mu pokarmu. Co ciekawe, dzisiejszy rynek karm dla zwierząt jest bardzo szeroki. Uwzględnia się zatem w nim nie tylko aktualny etap rozwoju psa czy też jego wielkość. O wyborze karmy decydować może również umaszczenie czworonoga. Idealnym tego przykładem jest karma Superior Care White Dogs Junior przeznaczona dla psów o białej sierści. W dzisiejszym artykule opowiemy Ci o niej nieco więcej. Wskażemy również, dlaczego stanowi najlepszy wybór dla Twojego futrzastego przyjaciela.
Czy sklep terrarystyczny online to dobry wybor e1701330346605

Czy sklep terrarystyczny online to dobry wybór?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy zakupy w sklepie terrarystycznym online to dobry wybór? W tym artykule dokładnie przeanalizujemy wszystkie aspekty, od wygody po bezpieczeństwo zwierząt, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję.
Wychowanie doroslego psa. Czy to mozliwe

Wychowanie dorosłego psa. Czy to możliwe?

Wychowanie psa to proces, który powinien rozpocząć się jak najwcześniej najlepiej, kiedy nasz pupil jest jeszcze szczeniakiem. Młode zwierzęta uczą się szybciej, nie mają także negatywnych nawyków, które mogą okazać się trudne do wyeliminowania. Nie zawsze jednak członkiem naszej rodziny zostaje szczeniak. Bardzo często zdarza się bowiem także tak, że do naszego domu trafia już dorosły pies, który również wymaga odpowiedniego wychowania. Czy wychowanie psa dorosłego jest możliwe? Jak prawidłowo podejść do tego zadania – o tym powiemy poniżej!
Catering dietetyczny – mniej gotowania wiecej czasu dla pupila

Catering dietetyczny – mniej gotowania, więcej czasu dla pupila

Każdy właściciel psa wie, że nasi czworonożni przyjaciele potrzebują nie tylko miłości i opieki, ale także aktywności. W świecie pełnym obowiązków, czasami trudno jest poświęcić naszym pupilom tyle czasu, ile byśmy chcieli. Co powiesz na to, że jest sposób, aby odzyskać te cenne chwile dzięki cateringowi dietetycznemu?
Jakie warzywa moze jesc pies Zobacz liste produktow

Jakie warzywa może jeść pies? Zobacz listę produktów

Szukając dobrej karmy dla psa, przede wszystkim zwracamy uwagę na procentową zawartość mięsa. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że żywienie czworonoga powinno opierać się przede wszystkim na mięsie i podrobach. Co jednak z warzywami i owocami? Czy zwierzak może i powinien je jeść? Które są dla psiaków źródłem cennych składników odżywczych?