Prawa autorskie

Portal 'Klub Teriera w Polsce' (www.klubteriera.pl) prowadzi swoją działalność z poszanowaniem praw własności intelektualnej. Nasze strony internetowe zawierają dokumenty chronione prawem autorskim, jak również inne materiały będące pod ochroną praw autorskich.

Nazwa Klub Teriera w Polsce jak również znak graficzny są zastrzeżone i nie mogą być używane w reklamie i publikacjach pokrewnych bez wyraźnej, pisemnej zgody Zarządu Klubu.

Portal 'Klub Teriera w Polsce' dopełnia wszelkich starań, aby informacje ukazujące się w Serwisie były rzetelne i zgodne z prawdą. Wszelkie zdjęcia, informacje i dane umieszczone w serwisie (www.klubteriera.pl) publikowane są w celach informacyjnych i mają na celu popularyzację terierów.

Wszelka odpowiedzialność za działania sprzeczne z prawami autorskimi ponoszą użytkownicy serwisu.

Przesyłając oraz udostępniając swoje materiały za pośrednictwem serwisu autorzy lub osoby które prawnie nabyły prawa autorskie do przesyłanych materiałów/zdjęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie i rozpowszechnianie tych materiałów przez Redakcję portalu 'Klub Teriera w Polsce'. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania, kopiowania i rozpowszechniania tych materiałów oraz do zmiany rozmiarów zdjęć w celu ich dopasowania do ogólnego układu i budowy witryny www. Redakcja zastrzega sobie także prawo odmowy zamieszczenia lub zamieszczenia tylko części przesłanych materiałów/zdjęć na łamach serwisu bez wskazania przyczyny.

Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne w Serwisie 'Klub Teriera w Polsce' (www.klubteriera.pl) nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Zarządu Klubu - wszelkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie, przedruk tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą Zarządu Klubu.

 

Informacje o portalu 'Klub Teriera w Polsce'

Serwis jest przystosowany do prawidłowego działania pod następującymi przeglądarkami internetowymi:

- Internet Explorer
- Mozilla Firefox
- Google Chrome

Do jego prawidłowego funkcjonowania portalu potrzebny jest Adobe Reader (Pobierz)

Najlepsza rozdzielczość - 1024 x 768 lub większa.